• Adres: Orhangazi Mah. Isıso Sanayi Sit. 19. Yol
    R3 Blok No: 39 Esenyurt / Hadımköy / İstanbul

  • Tel: 0212 428 81 46
    info@termomuh.com

Vizyonumuz

Vizyonumuz

''Maksimum Performans Minumum Sarfiyat''

Daha öncesinde yapmış ve faliyete geçirmiş olduğumuz, mevcut işlerimizden ve tecrübelerimizden yola çıkarak sloganımız '' Maksimum performans minumum sarfiyat'' ilkesini sürdürmektedir.

Sistemleriniz üzerinde yapılacak olan;

Revizyon, yeni tasarımlarım kurulumlar ve tamirat işlemleri için, uzun süre dayanıklılıkta kaliteden ödün vermeden piyasa içerisinde edindiğimiz yerimizi ülkeler arasına çıkarmak çabasında olduğumuzu, yapılacak işin detaylarını uzman kadromuz ile özveri içinde uzun araştırmalar ve mühendislik hesaplamaları sonucunda elde ettiğimizi, teknolojik olarak kendimizi sürekli olarak geliştirdiğimizin tahhütünü verebiliriz.

İşimize özveri ve severek yaklaştığımızı, keşiflerimizde son teknoloji ürünlerini kullanarak sorunun kaynağına en kısa yoldan ulaşmayı hedeflemekteyiz. Keşiflerimizden elde ettiğimiz verilerin, sistemlerimiz üzerinde hesaplamalarının yapılmasından sonra mevcut kullanım koşullarınıza göre belirlenen malzeme kalitesinde ürünlerin maksimum performans verecek şekilde ve bütçelerinize göre ekonomik boyutlar da tasarımının gerçekleştirilmesini yapmaktayız.

Üretimi yapılacak olan ürünün, teslimatı gerçekleştirilene kadar, iletişimi en üst seviyede tutarak onay aşamalarının alınması ve yapılacak olan ürünün %100 olarak uyumluluk sağlamasını ve istenilen performansı üretmesini sağlamaktayız.